Küçük Steven Underground Garage

Bizim H istorians da Amaçlar, Müşterileri eğlen uğratarak ziyaret yapmak . 30 yıldır bizim Big Band Yayın Tarihçi Tarihçi S ile birlikte Bi ll Wallace Chuck Henry ve Bill Cwiklo tümdaha müzikal ilginç BIG BAND ATLAMA birkaç yıldırdünya çapında seyirci heyecan bir iki saatlik haftalık program oldu yardımcı pecialists . Ne yazık ki , bu özel gösteriler çalışmasının sonuna doğru oldu . Yani üretim 27 yıl sonra , Eylül 2013′te Big Band Jump üretimini durdurdu . Biz onun yeteneklerini, bilgi, ve çok uzun yıllar boyunca bu programı sürdü eğlenceli kişiliği için yeterli Sayın Don Kennedy teşekkür edemez .

Biz özellikle belirli ülkeleri aramak için ya da size ne dinlediğinizi belirlemek için kapsamlı bir kısa dalga dizininkullanılmasını tavsiye ederiz. Böyle bir dizin kendi dilini , hedef alan , kullanılan yayın zaman ve frekans gösteren , kısa dalga yayınülkeleri listeler . Bir frekans -by – frekans ilan duydum ediliyor belirlemek için yardımcı olur . Aşağıda listeleneniki tür dizinleri büyük kitapçılarda , on -line kitapçılar ve daha sonra notanten perakendeciler bulunmaktadır . Kısa dalga yayın bu bilgi ve diğer ources kısa dalga yayın programları arayarak favori arama sitesi aracılığıyla bulunabilir .

Bir güç kaynağı – Eğer bir şekilde sizin HF telsiz güç var . Kaliteli bir güç kaynağı satın almak , ve size bir ömür boyu sürecek . En az 20 amper sağlayabilmektedir 12 volt güç kaynağı arayın. En HF telsiz verici 20 amper yukarı çekmek , böylece kulübede olduğunu ve belki de diğer öğeleri işleyebilir bir güç kaynağı olmasını istiyorum . Mükemmel bir güç kaynağı markası Astron olduğunu. huck CecilTrianon Ballroom grup lideridir Jimmie Lunceford görmek için Güney Kapısı’na Model A Ford üç lise arkadaşları ile sürüş , 1939 yılında ilk büyük grup göstermek için gitti .

Ben f bant koşulları iyi , Morse belirlenmesi ve bir alt ( – 10dB ) güç düzeyinde dört 1 saniye taşıyıcıların her biri bir dizi gönderme işaretleri bir dizi duyacaksınız . Duyduğunuzdaha işaretleri ,daha açıkbandıdünyanın farklı yerlerinde etmektir . Aşağıda W6NEK HF Beacon Trackerönemli özellikleri gösteren birkaç ekran görüntüleri vardır . Ilk ekranana program penceresinin bir görünümüdür . Bu pencereden , tümprogram menü işlevlerini seçmekişaret belirteçleridünya haritası üzerinde nasıl görüntüleneceğini ayarlamak ve izlemek istediğiniz HF frekans bandı seçebilirsiniz .

Diğer frekans bazen izlenmesi için seçilmiş olabilir L veya P bant içinde aralıkları rağmenW8 monitör ,evla L -bandRCP çıkışı kapalı musluklar ve VLA P – bantW8 anten alıcıları ve varsayılan 1-2 GHz . W8 araziler gri ton gölgeleme ile gösterilen güç yoğunluğu ile zaman alanı genel olarak frekans , güç kayıtlı verilerin 24 saat gösterir.

Ham radyo uzun süredir geleneklerinden biri HF ameliyat bir istasyona bir QSL kart gönderme ve onların alıyor . Bu gelenek ( örneğin benim Mayotte Adası iletişim yukarıda belirtildiği gibi) palavra hakları için , eğlenmek için yapılır , ya da bir ödül için bir ülke / il / ilçe / ızgara onaylayın. Benyıllar boyunca elde ettik ve bentüm dünyada konuşmak ettikistasyonların büyük anıları geri getirir tümQSL kartları aracılığıyla bakmak . İyi Kısa dalga bant koşulları dinlediğiniz zaman anında vebandındaiyonosferözelliklerine bağlıdır

BenŞerif Departmanı kendi kullanımı için ekipman devralarak istemiyorum . Bukarayolu departmanı frekansta olacak ve ben ” Bredenkurulu anlattı . “Şerif darband gitmek istiyorsa , onlar ekipman için en az 50.000 $ 100.000 $ harcamak gerekir , tuttu istediğiniz yere budur . ” Heffington dedi bir yangın gibi acil bir durum olduğunda frekans ” darmadağın ” alabilirsiniz, ama Breden bir acil durum sırasında , itfaiye yığılmayı önlemek için yerineana frekansından daha”ateş gerekçesiyle kanalı” kullanması gerektiğini belirtti . 14070-14095 kHz RTTY 14095-14099,5 kHz Paket 14100 kHz NCDXF İşaretleri 14.100,5-14.112 kHz Paket 14230 kHz SSTV 14286 kHz AM arama frekansı

8-24-03 itibarenbirçok Big Band Yayın Barbekü birinin bir 28 dakika video. Biz her zamanaynı vardı ve çoğu gölge içinen ağaçları vardı Long Island NY Eisenhower Park’ta yerinde aranılır. YaniVideonun karanlığın bazı lütfen bağışlayın . Montreal Chris’in kardeşi Tony bu olay için dowm uçtu ve de kaydettim . History Channel veya Discovery kanal iş hikayeleri zevk o sizin için,istasyonuntarihini izlerken zevk olacaktır. Ben 6 parça izledim ve çok eğlenceli ve ilham verici bir hikaye bulundu . wgpasunny1100.com/about/history-of-wgpa /

Bu tür cihazlar olmayan iletişim kaynaklardan kaynaklanan sapma olsaISM bantlarında radyo frekansları , iletişim amacıyla kullanılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde , erken 1958 gibi sınıf D Vatandaş Band bir ISM frekans bitişik tahsis edilmiştir. Tamam , bir daha hata ben sürebilir hepsi . 5 . Ben bir üniversite radyo kampanyasınınamacı benim müzik kariyeri için ne dikkate almadı . İşte Arkansas İnternet Radyo bizim misyonumuz 24 saat / haftada 7 gün Arkansas dinleyicilerine gruplardan önceden kaydedilmiş müzik akışı olduğunu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>