Büyük Gruplar Ve Balladlar

Ham radyo arkadaşlarıyla birlikte en iyi keyif . Bir kulüp toplantısında , Hamfest ya da sizinle benzer ilgi paylaşan ve onlarla jambon radyo keyfinihavada birini karşılamak . Birinin elmer ( mentor ) kullanılabilir olduğunda daha kolay amatör radyo hakkında bilgi bulmak ve size meydan olacak! 3900-4050 kHz – - metre Çoğunlukla Doğu yarımkürede kullanılan , yaygınbantAmatör telsiz kısmı hariçAmerika’da almadım . ( 4000kHz için 3900 ) . ABD Amatör Radyo Frekansları , genellikle LSB tek yan modu , 4.000MHz sokmak 3.500Mhz duyulabilir . Bu75/80 metre bant olarak kabul edilir . Aşağıdakitabloya bakın.

Bu Andy geldi ,EW mektup bantları göz ardı edilemez ! Dikkat , aşağıdakibilgileri bir Kanada web sitesinden geldi ! Immediatly büyük isim konuk yıldızlı ve doğal olarak büyük müzik dolu1950 için yerde1930 yayını bir haftalık Bing Crosby canlı radyo izledi . 1 ) Rob Savickis ileEn İyi Polka Gruplar Yorum FİYATLARI – Bu gösteri yapılanalbüm incelemelere genişletir ve birçok kez özellikleri sanatçı exposees , tek bir sanatçı veya grubunmüzik vitrine . Orijinal gösterileri 18:00 EST çarşamba galası .

Bizbüyük gün almak ve Vertical Horizon , Cracker , Beyler Hall, fastball vebantlar kazananTodd Biggins Bandbizim yerel savaş tümcanlı müzik keyfiniDCR Hatch Shell çıktı herkese teşekkür etmek istiyorum abilene Muhabir – Haber radyo çalar , Flash 6 veya daha yeni bir geniş bant bağlantı gerektirir . Bağlantısı yavaş olan kullanıcılar, bizim radyo çalar erişebilir , ancak performans düşük olabilir . Evansville Kurye ve Basın radyo çalar , Flash 6 veya daha yeni bir geniş bant bağlantı gerektirir . Bağlantısı yavaş olan kullanıcılar, bizim radyo çalar erişebilir , ancak performans düşük olabilir .

DJ Jason Bentley tarafından barındırılan , bu haftalık dizi her oturum sanatçılar tarafından çeşitli canlı stüdyo performansları ile serpiştirilmiş devam eden bir görüşme gerçekleştirilecektir. Bantlarhükümdarlık ilerici pop ve alternatif müzisyenler ve bugün DJ’ler yükselen değişir . Adından da anlaşılacağı gibi ,dizi de müzik ötesinde konuk havuzu çeşitlendirerek eğilimli. Bu hafta , Karen ve Spike Jonze en son filminyapım tasarımcısı , Onun , Bentley ile sohbet edecek ve”Ay Şarkısı , ” diyefilm için yazdığıOscar adayı parça seslendirecek . Ben canlımüzik tutmak için ona teşekkür etmek istiyorum , ” dedi,” ve bütün bu yıllar benim kayıtları oynamak için ! ”

Kuzey Amerika dışında , Dünya D821 modelininistirahat Avrupa çapında ve ötesinde 2G , 3G ve LTE bağlantı hiçbir sorunları olmalıdır . Şeyleri tekrar farklı ve benzersiz ağları çalıştırmak Asya’daki üzerinde kafa gri bir alana olsun. Ne yukarıda gördüğünüz sadece bir spec levha – Eğer bir satın alma yapmadan önce seçtiğiniz taşıyıcı üzerinde çalışanbantları kontrol çift emin üçlü ve dörtlü olmak . NOAA SWPC , Uzay WX Kanada , NASA güneş görüntüleri ve Fourmilab gelen dünya haritası / küreler / güneş sistemi ( verilen kredi ) güneş akı güneş veri ve koşulları için veri .

Biz sadece onlar istedikleri HERHANGİ miktardaistasyonuna bir bağış yapmakSanatçı sormak hiçbir set ücreti olduğundan ve evet bunu gelemez. Şaka yapmıyorum . Istediğiniz ne olursa olsun ! Hava – zaman ve muhtemelen sonsuza dek siber var olacak bir 1 saat müzik vitrin radyo reklamımızı için fiyat isim ! Bir bağış temelli politika , herhangi bir grup ya Yazar kabul ederek , bağımsız mali durumu , bu seri dahil edilebilir . Biz herkese yardımcı olmaya çalışırız . İşte polka içeriğe sahip değil sadece Pennsylvania’da bir büyük radyo istasyonu , ama aslında puantiyeli efsane Jolly Joe Timmer tarafından çalıştırılır

Öncesindeülkenin müzik eğrisinin olduğu için Seattle’ın sinsi – kaş tutku röportajlar ve canlı performanslar sunan radyo istasyonu KEXP canlı olarak stüdyo oturumları için bir selam alır . Bu müzik keşif bir destekçisi olmakla övünür gibi ,personel yükselen vızıltı bantları , solo projeleri takip sanatçılar , vebenzeri çeşitli döküm rezervasyon önem vermektedir. Güvenilirlik . Cep telefonu, internet servis ve güç aşağı giderken acil , transistörlü radyolar çalışır . Ubiquity . İnternet erişimi olmayan insanlar radyolar var . Eşitlik. Çoğu kadın ve azınlık ait radyo istasyonlarıAM bandından ve birçok istasyonları etnik ve çok dilli kitlelere hizmet MUYUM .

Beacon Kompakt Görünüm Bu görünüm tüm beş fener istasyonlar güncellenir ve kompakt bir pencerede aynı anda görülebilmesini sağlar – Beacon Tracker kullanışlı bir özelliği Görüntü Tüm Gruplar olduğunu. Her fener istasyon frekans bandında ve güncel NCDXF işaret İstasyon durumu (Tamam , ON, OFF ) ile birlikte tanımlanır . Ayrıca , Top Always On Display seçebilir veya normal ekran yapabilirsiniz . Senin çeşitli bilgisayar programları kullanarak veişaret izci görünümü her zaman görünür isterseniz bu özellik kullanışlıdır . Bu pencere kapatıldığında , tüm kullanıcı ayarları ve pencere konumları kaydedilir .

Örneğin, bir yerde bir potansiyel müşteri veya işveren konuşuyor ve yaşıyorumküçük konuşma şarap Pinot Noir – o Eminim büyük bir Pinot Noir söz yapacağım sevdikleri türü hakkında kısa bir değişim yol açar benim izlemertesi gün e-posta. Bukişi ben ve de bizim ilişki aksi olur daha güçlü görünüyor yapmak kim hatırlamak yardımcı olacaktır . Neden aslında onların yayınlanan izleme saatlerindeistasyonunu aramak değil mi? Zaten SOOO çok çalışma yapmıştı ve bu gerekli değildi çünkü . Onlar benim kayıt almak onu dinleyin ve hemen ağır rotasyon içine atmak istiyorum , ben düşündüm .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>