Tüm Band Radyo

Ama Qualcomm’un yeni ön uç çip ,RF360 denilen , güyazaman bölünme ve frekans bölmeli LTE varyantları ve önyükleme için tüm eski 3G ve 2G teknolojileri , hem 40 LTE bantları kadar destekleyebilir . Qualcomm 600 MHz ve 2.7 GHz arasında 40 LTE frekansları herhangi üzerine mandalı ayrı bir gelişmiş anten tuner kullanan bir 3D çip yarattı – güncel 4G yelpazenin hemen hementüm aralığıCheyenne River Hint dayanan bir kâr amacı gütmeyen bir topluluk kredi fonu rezervasyon Güney Dakotaeyaletinde ikamet federal tanınan kabilelerinin tüm kayıtlı üyelerine hedef pazar genişledi .

U.K. itibarenKablosuz Harry ve Edna . Bu koca & eşi ekibi Harry & Edna tarafından barındırılan bir saat süren iki haftalık radyo programı olduğunu. Onların Sitesi buğulanmış – up monokl yoluylaŞimdiki İngiliz 1930 – 1940 adlı sahnede bir göz olarakprogramını açıklamaktadır . Şık konuklar ve big band sanatçılar eski moda esenlik duygusu sağlamaya yardımcı olurkenWireless On Harry & Edna ‘ ucu üst ‘ kayıtlı gramofon müzik geri bir damla ayarlanır . Bu büyük nesiller yaşam tarzları veİngiltere’de bugün yaşadığı gibi müziğin içinde bilgi başka hiçbir yerde duyulmaz .

Çoklu frekans bantlarının karşılamak üzere ihtiyacına ek olarak , anten ayrıca yeni teknolojileri ile kullanım için uygun olması gerekir. Örneğin, bir LTE sisteminde 4×4 MIMO optimal fayda elde etmek içinanten dizileri yatay olarak aralıklı olmalıdır. Geleneksel olarak , tri -band antenler , düşük bant dahil olacak veyüksek bant dizileri dikey aralıklı iki yüksek bant dizileri , biri doğrudandiğerinin üzerinde . Akılda LTE ve 4×4 MIMO ile tasarlanmış öncü antenleriki yüksek bant diziler yatay aralıklarını dahil edecektir .

Kullanılan pazar için uygun fiyatlarla amatör radyo ekipmanı bol kaynağı sunuyor – bazen düpedüz ucuz fiyatlar çok ! Bakımı ) Eğer saygın bir kişi satın alıyor , ve b) Eğer ekipman tamamen işlevsel bir parça satın sağlamak için alınmalıdır . Şüphe, her zamansatış finalini yapmadan önceekipmanınfiyatını ve durumunu yargılamaya yardımcı olmak için (biliyorsun ) bir başka deneyimli Ham isteyin . Benkullanılan piyasada budu ile ilgili bir sorun vardı hiç . Eski bir atasözü hatırlıyorum , ” alıcı dikkat . ”

Ben nAmerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok ülkede ,24 GHz ve 60 GHz lisanssız bant olmayan yayılmış spektrum kısa mesafeli noktadan noktaya uygulamalarda kullanılabilir . AIRLINX gelecekte radyo ilerleme 100 + GHz kadar tasarımları ile , 24 GHz ve 60 GHz bant ruhsatsız radyolar sunuyor . AIRLINX de özel olarak ayarlanmış HF , VHF ve UHF hükümet ve taktik askeri uygulamalar için ( non – ISM band) yayılmış spektrum radyolar sunuyor . Bu bantlarda kullanılan tüm ekipmanlar sıkı laboratuvar test ve belgelendirme geçmelidir . Mil- spec ekipmanları son kullanıcı ihtiyaçlarına göre mevcuttur. AIRLINX radyolarABD FCC , Kanada Sanayi ( IC ) , ETSI ve dünya çapında diğer düzenleyici devlet kurumları tarafından onaylanmıştır .

Birkaç kısa interludes ile Rock and Roll Otel’de bir konser atmak – Falls Church Cue Studios – Cumartesi ilk – ever bölüm canlı için “Circus Life ” Trawick’in ve Russell normal kayıt alanı hendek olacaktır . Justin Trawick’in Grup, geçmiş podcast sanatçılarKazak Seti , MH ile birlikte oynamak için ayarlanır & His Orchestra ,Korkaklar Korosu ve Siyah Masala . Onlar da ( bir günlük kamyon devrilme kunduz gibi ) tuhaf ama mantıklı yerel afetler featuring” Oluşan Trafik Durumu ” oyunu oynadı WJLA trafik çapa Amanda Meadows , dahil olmak üzere eski misafirler , getireceğim .

Bizim radyo istasyonları periyodik olarak çeşitli yerel müzisyenler ve ünlüler tarafından kaydedilen Evansville Kurye ve Basın istasyon kimlikleri içerir . Bunları tek tek oynamak bizim istasyonu kimlikleri tam bir listesini görebilirsiniz . Yeni bantlar oynarken ilgili teknik bilgiler politikası ,istasyon mutlaka yeni bir müzik bulmak içinen iyi yer olmadığını kaydetti . ” Oradaradyo . Tapınaklar Jagwar Ma Büyük şeyler duymak için gitmiyoruz bu yıl çıkan büyük kayıtlar var , ama bu düşük bir seviyede bulunuyor . Busavaş değil bu. Bunu duymak o dünyada olmak zorunda . ”

Biz sadece onlar istedikleri HERHANGİ miktardaistasyonuna bir bağış yapmakSanatçı sormak hiçbir set ücreti olduğundan ve evet bunu gelemez. Şaka yapmıyorum . Istediğiniz ne olursa olsun ! Hava – zaman ve muhtemelen sonsuza dek siber var olacak bir 1 saatlik müzik vitrin radyo reklamımızı için fiyat isim ! Bir bağış temelli politika , herhangi bir grup ya Yazar kabul ederek , bağımsız mali durumu , bu seri dahil edilebilir . Biz herkese yardımcı olmaya çalışırız . İşte polka içeriğe sahip değil sadece Pennsylvania’da bir büyük radyo istasyonu , ama aslında puantiyeli efsane Jolly Joe Timmer tarafından çalıştırılır

Onlar film yıldız olmadan önce Van Nuys Lisesinde , o yerel kızlar Jane Russell ve Norma Jean Baker ile çift tarihli ( ve Miss Baker Marilyn Monroe onun adını değiştirdi ) . Bir drama öğretmeni o radyo için iyi bir sesi vardı söyledim . Bu duygusal bir zaman , ve bir sıkıntı zaman oldu , ama bu bir hayatta kalma zaman oldu. ” Eatongrubunda zor uygulamalar ağlarınaralığını genişletmek için tasarlanmış yeni Elpro 450U – E lisanslı kablosuz Ethernet modem ailesini . Birimler yayımladı can destek 60-450 MHz , kullanıcıların belirli bir uygulama içinen iyi seçmek için izin frekansları lisanslı .

Bant Bass , Davul , Bayan Vokalist ve aynı zamanda Gitar Klavye ve oynayan iki erkek Kurşun Şarkıcılar oluşur . Bu yüzden çoğu , herhangi bir durumda sığabilecek küçükgrubunboyutunu tutar . Boynuz bölüm Saksafon , Trompet ve Trombon oluşur . Radyo City’nin funk ve Karayip şarkı övgü isteğe bağlı bir perküsyonist de vardır . Kısa bir biyo , tur tarihleri ​​ile bir levha dahil mi , parça ve önerilen bantları ( ve ” Sonic Youth ve Loaf Okçular ” daha iyi yapmaya çalışın ) ” İstersen önerilir.” ArtistFirst Radyo Dizisi ” Öne Müzik Özel ” içingeçerli 2012 ortalama dinleyenler şimdi gösteri başına 92.000 üzerinde olduğunu ve yükselen !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>